طلسم عین علی روی عقیق زرد و سرخ و کبود  حکاکی عماد  با قابلیت ساخت انگشتری و گردن اویز

طلسم عین علی روی عقیق زرد و سرخ و کبود حکاکی عماد با قابلیت ساخت انگشتری و گردن اویز

1,110,000تومان
کد محصول: ali
موجودی در انبار
تعداد بازدید 3107

توضیحات محصول

طلسم عین علی روی عقیق زرد و سرخ و کبود

مشخصات :

طلسم عین علی روی عقیق زرد و سرخ و کبود

حکاکی عماد

با قابلیت ساخت انگشتری و گردن اویز

 

برای طلسم عین علی پنجاه خاصیت بیان کرده اند و گفته اند که این پنجاه خاصیت همه را به تجربه رسیده است و الله اعلم. کامل‌ترین توضیحات در خصوص این لوح شریف در کتاب معظم جامع الفوائد فی اسرار المقاصد مرحوم حضرت آیت الله العظمی شیخ حبیب بن موسی‌الرضا افشاری آورده شده. ایشان ۶۰ خاصیت تجربه شده را همراه با دستور استفاده توضیح داده و به مجرب بودن آن‌ها یقین کامل داشته‌اند.آزادی از زندان.سلامتی و حفظ در سفر.آسانی وضع حمل.دفع جن و پری.عزت و رفعت.مقبول القولی وعزیز شدن نزد بزرگان.جلب دوستی و محبت .آشتی و محبت میان زن.بخت گشایی.باطل السحر.ایمنی از سحر.غرق نشدن.حفظ از سرقت.دفع درندگان.دفع گزندگان.دفع بلایا.دفع ترس در خواب.دفع ترس.فتح و گشایش کارها و مهمات.مراجعت گمشده و غایب .دفع غم‌ها و سختی‌های شدید و افسردگی.فرو نشاندن خشم.مقبول الکلام و حکم شدن.رفع اتهام.رفع بی خوابی.

ثروتمند شدن .زبان بندی.دفع کاهل نمازی.دفع چشم زخم.

دفع دشمنی.دفع کدورت .مداوای چشم.دفع آفت از زراعت .ازدیاد شیر مادر.دفع قولنج و بیماری‌های مفصلی.دفع آسیب از مرکب.دفع نازایی.درمان نازایی.دفع شب کوری.روا شدن حاجت.ایمنی از قتل.

شرح و فواید طلسم عین علی ع

 

بدان که این شکل را عین گویند و اصل او عین علی الله است که عین مفرد نوشته‌اند. هر که خواهد این شکل را بنویسد باید با طهارت باشد و رعایت مجموع دوایر و تشدید و آیات و حروفات مرکبه و غیر مرکبه که نوشته نماید چنانچه خواهد که اثر بخشد. باید پرکار باشد و چون متواتر چنین واقع شده در ساعت نیکو بنویسد و بر همه کس ندهد. مبادا که کارها نامناسب کنند از عدم اعتقاد به مطالبی که دارند نرسند و گویند که خلاف است. بلکه آنچه در شرح این شکل نوشته شده همه تحرکی باشد و الله اعلم بالصواب.

خصوصیات محصول

  • مشخصات نگین
  • درشت
  • نگین

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید