روایات و مقالات

حالت نمایش:
نمایش سریع

فروشگاه انلاین ناب جواهر

(0)

 فروشگاه انلاین ناب جواهر ، مجموعه کارگاه های تولیدی و فروشگاه اینترنتی سنگهای جواهری و مصنوعات نقره استhttps://nabjawaher.com فروشگاه انلاین ناب جواهر یک فروشگاه آنلاین تخصصی در زمینه ی طراحی ، ساخت و فروش انواع انگشتر های دست ساز نقره و فدیوم است . محصولات ناب جواهر به پنج چند دسته اصلی تقسیم بندی میشوند که هرکدام را به اختصار معرفی ..

نمایش سریع

گالری حکاکی های استاد شمس زنجانی

(0)

تعدادی از جدید ترین اثار استاد شمس زنجانی با امضا و توقیع شمس الفقیر جهت انتخاب و تبدیل به انگشتر های فاخر در فروشگاه حضوری و اینترنتی ناب جواهرعرضه میشود..

نمایش سریع

گالری خط های استاد رضا قربانی حرّ در ناب جواهر

(0)

گالری خط های استاد رضا قربانی حرّ در ناب جواهر..

نمایش سریع

گالری خطهای استاد مبین در ناب جواهر

(0)

گالری خطهای استاد مبین در ناب جواهر..

نمایش سریع

رونمایی از بهترین اثار حکاکان معاصر با عنوان ارادت به رسول گرامی اسلام

(0)

در پی اهانت مجله دانمارکی در سال 1393 شمسی با کاریکاتوری که العیاذ بالله از پیامبر اسلام منتشر کرد جمعی ازهنرمندان حکاک کشورمان و مروجین و دوستداران هنر حکاکی در راستای ادای دین هنری و در اقدامی نمادین عشق ومحبت قلبی خودرا به ساحت مقدس پیامبر رحمت صلوات الله علیه و اله ابراز کرده و اثار به گالری ناب جواهر تحویل داده شد. هنر قدسی حکاکی اسما..

نمایش سریع

کهربا (Amber)چیست؟ چه نوع سنگی است؟

(0)

کهربا در گروه سنگهای اورگانیک ( منشاء گیاهی ، حیوانی ) قرار دارد در زمانهای قدیم زمین شناسی به صورت صمغ از درختان کاج مخروطی شکل به نام (( پیتوس – سوکسینیفرا )) خارج شده و بعد از خشک و سخت شدن به صورت فسیل و سنگ در آمده است . کهربا به خاطر رنگ زیبایش دارای ارزش است. معمولا ازاین ماده برای ساخت اشیاء تزئینی و جواهر استفاده می‌شود. کهربا ..

نمایش سریع

در باره فیروزه بدانیم

(0)

در باره فیروزه بدانیم,  فیروزه  , فیروزه نیشابوری  , فیروزه عجمی  , فیروزه پاک  , فیروزه شجر  , فیروزه روغن خورده  , خراببه دنبال درخواست کاربران عزیز ناب جواهر و اشتیاقی که این روزها برای خرید فیروزه تشدید شده بر آن شدم تا مطلبی را در خصوص فیروزه به اطلاع برسانم شاید پاسخگوی سوالات باشد : تاریخچه استخراج فیروزه ح..

نمایش سریع

مرامنامه ناب جواهر

(0)

            بسم الله الرحمن الرحیم       بخشی از اهدافی که گروه ناب جواهر بدنبال رسیدن به آن میباشد وشیوه ها و روشها و در یک کلام مرام نامه ناب جواهر و اصولی که به آن معتقد هستیم به شرح ذیل است :ابتدا متذکر میشویم که اعتقاد به این روشها به معنای بی عیب و نقص بودن کار ما و ادعای در..

نمایش سریع

راهنمای خرید از ناب جواهر

(0)

راهنمای خرید از ناب جواهرخلاصه ای از توضیحاتناب جواهر از جمله فروشگاههای خاصی است که از سالهای قبل دارای نماد اعتماد قابل استعلام بوده و درگاه پرداخت انلاین داردپس میتوانید هر محصولی را وارد سبد خرید خود کرده و تسویه نماییدولی با توجه به سوالات در خصوص نحوه خرید از طریق کارت به کارت و سوالات متداول به اطلاع میرساند :1- ابتدا کد انگشتر را از ..

نمایش سریع

ناب جواهر در یک نگاه

(0)

  دو صفحه از کتاب نام اوران صنعت و تجارت پر ریسک: گواهینامه همایش مرکز متخصصین ایران : چاپ کتاب چهره های طلا و جواهر در ایران : گواهینامه تخصصی اموزشی: شرکت در نمایشگاه بین المللی قران کریم : دعوت به کنفرانس توانمندیهای صنایع زینتی ایران : دعوت به کنفرانس مدیریت و اقتصاد صنعتی ترکیه : گواهینامه اموزشی: چاپ کتاب چهره های نام اشنای صنعت طلا و..

نمایش سریع

باارزش‎ترین جواهرات ایران کجا هستند؟

(0)

موزه‌ جواهرات ایران، خانه‎ باارزش‌ترین گنجینه‌ جواهرات ایران است که در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نگهداری می‎شود. گنجینه‎ای که هیچ تخمینی از ارزش جواهرات آن نمی‏‌توان داشت و شامل زیباترین و قدیمی‎ترین تاج‎ها و تخت‌های پادشاهی ایران و همچنین سنگ‎های قیمتی کم‎یاب و نایابی مانند الماس «دریای نور» است.     به گزارش ایسنا، ..

نمایش سریع

خواص سنگها از زبان امام رضا علیه السلام

(0)

خواص سنگها از زبان امام رضاعلیه السلام  دانش بشری به خاصیتهای مختلف سنگها و تاثیر درمانی آنها بر جسم و روح آدمی صحه گذاشته و امروزه به آن لقب «علم گمشده» داده اند. نامى که بر علم ریشه شناسى، طبقه بندى و خواص درمانى سنگ ها گذاشته شده.  حقیقت آن است که سنگ درمانی و توجه به خواص سنگها سابقه ای چند هزار سله دارد و صدها سال قب..

نمایش سریع

چرا باید انگشتر در دست کنیم؟

(0)

همه چیز راجع به انگشتر در حدیث معتبر از بشیر دهام منقول است که به حضرت امام جعفر صادق عليه السلام عرض کردم کدامیک از نگین ها را بر انگشت خود بنشانم؟ فرمود که چرا غافلی از عقیق سرخ و عقیق زرد و عقیق سفید که اینها سه کوهند در بهشت اما کوه عقیق سرخ پس مشرف است بر خانه رسول خدا صلي الله عليه و آله اما کوه عقیق زرد پس مشرف است به خانه حضرت فاطمه ..

نمایش سریع

جملات و نقش نگین معصومین چه بوده است ؟

(0)

نقش انگشتر بزرگان دین نقش انگشتر، خود علامت و نشان دهنده ویژگی هایی در مورد اولیاء خدا است. به همین دلیل نقش انگشتری آنان متفاوت از همدیگر بوده است. یکی از ابزارهای زینتی برای زنان و مردان از قدیم الایام انگشتر بوده و هست. امّا آنچنان که از روایات دینی و از سیره پیامبرص و ائمه طاهرین برمی آید جنبه تزئینی انگشتر در فرهنگ دینی به عنوان هدف ا..

نمایش سریع

درباره زمرد

(0)

درباره زمردالف) سبب آسانى کارهاستب) زایل کننده فقر است. ج) فقر را به توانگرى مبدل مى کنداز امام رضا (علیه السلام) درباره نگینى که از سنگ زمرد ساخته مى شود، پرسیدند؟امام فرمود: اشکالى ندارد اما به هنگام طهارت گرفتن آن را از دست درآورند.خواص و فواید زمرد واژه زمرد به معنای سبز و نام دیگر علمی آن " امرالد " است .رنگ سبز زمرد غالبا در همه نقاط آن ..

نمایش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)