اقیانوسی در دل یک سنگ اپال

موجودی: در انبار
0 تومان
کد محصول: اوپال

خلاصه ای از توضیحات

اقیانوسی در دل یک سنگ +تصاویر پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مجله اینترنتی کمونه:از جمله مهمترین مواردی که درون این سنگ قرار دارد میتوان به یک گونه گیاه دریایی، سنگ ریزه های اقیا...
+
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مجله اینترنتی کمونه:از جمله مهمترین مواردی که درون این سنگ قرار دارد میتوان به یک گونه گیاه دریایی، سنگ ریزه های اقیانوس و یک ماهی بسیار کوچک اشاره کرد.

سنگ ها هر مقدار که شفافیت بیشتری داشته باشند، بیشتر هم مورد توجه قرار می‌گیرند و این نکته در میان انسان‌ها جا افتاده است که هر سنگ شیشه‌ای زیباتر خواهد بود.

برخی از این سنگ‌ها قیمت‌های بسیار زیادی دارند.”اوپال” که یک نوع خاص از عقیق‌های دریایی است از جمله سنگ‌های شگفت‌انگیز دنیا است که در سواحل و نزدیکی دریا و اقیانوس می‌توان آن را پیدا کرد. این سنگ شیشه‌ای رنگ بیشتر در میان سنگ‌های معدنی دسته بندی می‌شود.

نکته خاص در مورد سنگ”اوپال” این است که ۳ تا ۲۱ درصد از آن را آب تشکیل می‌دهد، البته برخی اعتقاد دارند که این سنگ می‌تواند تا ۱۰ درصد آب داشته باشد. میزان آب سنگ با قیمت آن رابطه مستقیم دارد زیرا خاصیت اصلی یعنی نمایش اقیانوس در آب بیشتر است.یکی از جالب‌ترین سنگ ‌ای این نوع را خانمی به نام”چیم” در اختیار دارد. درون این سنگ شما می‌توانید نشانه‌های مختلفی از اقیانوس‌های پهناور را مشاهده کنید.

از جمله مهمترین این موارد می‌توان به یک گونه گیاه دریایی، سنگ ریزه های اقیانوس و یک ماهی بسیار کوچک اشاره کرد که درون این سنگ قرار گرفته است. سنگ این خانم به "اقیانوسی درون یک سنگ” معروف شده است و از جالب ترین سنگ‌های دنیا به حساب می‌آید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

logo-samandehi