قرآن نفیس

قرآن  نفیس

حالت نمایش:
نمایش سریع

فروشی نیست مصحف شریف خطی عم جزء قران قطع رحلی جزء سی ام قران مجید

(0)

مصحف شریف خطی عم جزء قرانقطع رحلیجزء سی ام قران مجیدکاغذ دستسازخوشنویس استاد میبدیتذهیب و نشانه های ایات مطلای دستیسر سوره های مطلاجلد چرم ذبح شدهصحافی و جلد سازی استاد مریخیاین اثر نفیس به سفارش گالری ناب جواهر در مدت چهار سال از 1397 شمسی تا 1400 شمسی اماده شده استگالری ناب جواهر  ..

نمایش سریع

قرآن نفیس خطی چاپ شده توسط حرم حضرت ابالفضل العباس ع

(0)
6,000,000تومان

قرآن نفیس خطی چاپ شده توسط حرم حضرت ابالفضل العباس ع چاپ نفیس و متبرک عتبه العباسیه المقدسه رحلی خط نزدیک به خط عثمان طه قاب دار..

نمایش سریع

قران معطر قاب دارعثمان طه چاپ نگار

(0)
2,500,000تومان

قران معطر قاب دارعثمان طه چاپ نگار..

نمایش سریع

قرآن نفیس چاپی سروش قاب ترمه و چرم

(0)
12,000,000تومان

قرآن نفیس چاپی سروش قاب ترمه و چرم خط استاد حبیب الله فضائلی تذهیب کریم صفائی قطع وزیری..

نمایش سریع

کتاب نفیس ترجمه و تفسیر قران

(0)
1,500,000تومان

کتاب نفیس ترجمه و تفسیر قران اثر استاد محسن قرائتی 610 صفحه قطع وزیری..

نمایش سریع

قران نفیس چاپی امیر کبیر چاپ اسفند 1345

(0)
5,000,000تومان

قران نفیس چاپی امیر کبیر چاپ اسفند 1345 از روی نسخه خطی مرحوم مصطفی نظیف این قران شریف نسخه ای است که در حدود صد سال قبل به خط مصطفی نظیف مشهور به قدرغه لی نوشته شده و بعد ها از روی نسخه چاپ برلین بعد از تطبیق مجدد و شماره گزاری ایات به همت عبدالرحیم جعفری موسسه انتشارات امیرکبیرچاپ شده است. در میان چاپهای نفیسی که تا کنون بارها از قران..

نمایش سریع

قرآن خطی رحلی سی جزء کامل عهد قاجاری

(0)
72,000,000تومان

قرآن خطی رحلی سی جزء کامل عهد قاجاری   این قران عظیم سی جزء کامل هست که با کارشناسی بعمل آمده مربوط به عهد قاجار هست..

نمایش سریع

قرآن نفیس نگار خط مرحوم احمد نیریزی ترجمه ابوالقاسم امامی قطع رحلی خط نستعلیق ترجمه استاد عباس اخوین

(0)
11,000,000تومان

قرآن نفیس نگار خط » مرحوم احمد نیریزی ترجمه » ابوالقاسم امامی قطع رحلی خط نستعلیق ترجمه » استاد عباس اخوین خط ثلث ترجمه » عبدالصمد صمدی و محمدرضا قنبری تذهیب » بهرام سالکی و محمود گل محمدی انتشارات نگار..

نمایش سریع

قرآن نفیس خط نستعليق فريبا مقصودی

(0)
7,000,000تومان

قرآن نفیس خط  نستعليق فريبا مقصودی فريبا مقصودی نخستين زن خوشنويس نستعليق كلّ قرآن كريم در جهان اسلام اين مجلّد كلام الهی، به خط نستعليق و با اسلوب رسم الخط عثمان طه است و نخستين قرآنی است كه به اين ترتيب خوشنويسی شد. اين قرآن، پيوندی در بين فرهنگ هنری ايران و شبه قاره، با رسم الخط اصيل قرآنی ـ كه مقبول جهان اسلام است ـ به وجود آورده اس..

نمایش سریع

معانی کتاب الله کهن‌ترین تفسیر و ترجمه فارسی قرآن

(0)
11,000,000تومان

«معانی کتاب الله» کهن‌ترین تفسیر و ترجمه فارسی قرآن «معانی کتاب الله تعالی و تفسیر المنیر» نام کهن‌ترین تفسیر و ترجمه قرآن کریم به زبان فارسی است که در قرن پنجم هجری قمری توسط «ابونصر احمد بن محمد بن حمدان بن محمد حدادی» تالیف شده است. این اثر نفیس که برای نخستین بار به مناسبت انتخاب غزنی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال جاری در..

نمایش سریع

قران نفیس خط استاد محمد خالقی

(0)
7,500,000تومان

قران نفیس خط استاد محمد خالقی این قران نمونه است و مشابه ندارد انتشارات صالحی کتابت این نسخه از قران در سوم شعبان سال 1395 هجری قمری انجام یافته است..

نمایش سریع

قران خط حبیب الله فضایلی معروف به قران سروش

(0)
12,360,000تومان

قران خط  حبیب الله فضایلی معروف به قران سروش حبیب الله فضائلی سمیرمی را می توان به عنوان یکی ازخوشنویسان و کاتبان قرآن در عصر معاصر نام برد...

نمایش سریع

قرآن نفیس میرزا احمد نیریزی چاپ گویا

(0)
12,200,000تومان

قرآن نفیس میرزا احمد نیریزی چاپ گویا ناشر: خانه فرهنگ و هنر گويا خطاط:  نيريزي احمد انتشارات: خانه فرهنگ و هنر گويا نوع خط: نسخ قطع: رحلي بزرگ تعداد سطر در صفحه: 13 صفحه‌ها: 728 ویژگی: 1-صفحه به آيه ختم شده 2-كاغذ گلاسه 3-چهار رنگ 4-نفيس..

نمایش سریع

قرآن کریم خط نستعلیق استاد سیف الله یزدانی

(0)
11,220,000تومان

قرآن کریم خط نستعلیق استاد سیف الله یزدانی قرآن کریم به خط نستعلیق که از جمله آثار گرانمایه استاد سیف الله یزدانی است.ماجرای نگارش قرآن از زبان فرزند :پدرم قرآن را با خط نسخ شروع و حدود100 صفحه آن را خوشنویسی کرده بود، روزی به من گفت قرآن را با خط نسخ سالیان سال است که خوشنویسان بنام دیگر از من بهتر نوشته اند و نوشتن قرآن کریم به خط نستعلی..

نمایش سریع

قرآن نفیس حسين كوتلو ترکیه

(0)
6,500,000تومان

قرآن حسين كوتلوترکیه  حسين كوتلوآيات قرآنی را بر روی كاغذ‌های آهار مهره شده و بدون اسيد به رشته تحرير درآورده است و برای جلد اين نسخه از قرآن كريم هم از چرم طبيعی بهره برده است، همچنين پنج هنرمند ديگر نيز كار تذهيب جلد و برگه‌های اين اثر زيبا را در پنج سال به اتمام رسانده‌اند. اين نسخه ارزشمند از قرآن كريم در سه‌هزار نسخه و در شش قط..

نمایش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)