رونمایی از بهترین اثار حکاکان معاصر با عنوان ارادت به رسول گرامی اسلام

توضیحات محصول

رونمایی از بهترین اثار حکاکان معاصر با عنوان ارادت به رسول گرامی اسلام

در پی اهانت مجله دانمارکی در سال 1393 شمسی با کاریکاتوری که العیاذ بالله از پیامبر اسلام منتشر کرد جمعی ازهنرمندان حکاک کشورمان و مروجین و دوستداران هنر حکاکی در راستای ادای دین هنری و در اقدامی نمادین عشق ومحبت قلبی خودرا به ساحت مقدس پیامبر رحمت صلوات الله علیه و اله ابراز کرده و اثار به گالری ناب جواهر تحویل داده شد.

هنر قدسی حکاکی اسماالله و اذکار مقدسه که سابقه طولانی در هنر و فرهنگ و تمدن اسلامی دارد در سالیان گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته و مهجور مانده است.

ابراز ارادت عاشقانه دوستداران این هنر قدسی که در فضای صمیمی مراحل نهایی خود را سپری میکند از زیباترین نوع ابراز انزجار از هتاکی دشمنان به استان ملکوتی سید المرسلین و رحمه للعالمین به شمار می اید.

رونمایی از این اثار فاخر و ارزشمند که باروش سنتی و دستی روی سنگهای قیمتی وذکر نام و القاب پیامبر رحمت حضرت

محمد ص و با قابلیت استفاده به عنوان نگین انگشتر و گردن اویز انجام شد  و در روز شنبه یازدهم بهمن  93 با حضور اساتید برجسته کشور ازجمله اقایان محمد مجتبی اتشباز ( میرزا)و میثم پرالک (سبحان) و سجاد پرالک (سجد ) و مراد علی جعفری( مراد ) و علی رضایی ( صالح ) و مهدی شمس ( شمس الفقیر ) و امیر عباسی(امیر ) و جواد نظری (ن- جواد ) و حسن نظری( النور ) و  محسن محرمی ( محسن )  و محمد یوسفی( احد ) محقق شد

در این اقدام بی سابقه تعدادی از حکاکان نامی کشور که ارادت خود را به ساحت قدسی رسول مکرم اسلام به نمایش گذاشتند نگینها را در اختیار ناب جواهر گذاشته اند :

 

اساتید اعزه اقایان صالح ( حاج علی رضایی ) و سبحان ( میثم پرالک ) و شمس الفقیر ( مهدی شمس ) و محسن ( محسن محرمی ) و العبد ( عبدالکریم پرنیا ) و میر احد( سید محمد رضا یوسفی ) و مراد ( مراد علی جعفری )و ..... نگینهای فاخرشون رو در اختیار ناب جواهر گذاشته اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید