انگشترنفیس و فاخرعقیق سرخ وکهنه و آب دار یمنی حکاکی پنجگانه چهار قل قرآن مجید

موجودی: In Stock
موجود نیست
کد محصول: 6475

خلاصه ای از توضیحات

مشخصات انگشتر : انگشترنفیس و فاخرعقیق سرخ وکهنه و آب دار یمنی حکاکی پنجگانه چهار قل قرآن مجید لا اله الا الله الملک الحق المبین بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم قُلْ یَا أَیُّهَا الْکَافِرُونَ  لا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ  وَل...

مشخصات انگشتر :

انگشترنفیس و فاخرعقیق سرخ وکهنه و آب دار یمنی حکاکی پنجگانه چهار قل قرآن مجید

لا اله الا الله الملک الحق المبین


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ یَا أَیُّهَا الْکَافِرُونَ  لا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ  وَلا أَنْتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعْبُدُ  وَلا أَنَا عَابِدٌ مَا عَبَدْتُمْ وَلا أَنْتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعْبُدُ  لَکُمْ دِینُکُمْ وَلِیَ دِینِ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ  اللَّهُ الصَّمَدُ  لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ  وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ  مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ  وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ  وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِی الْعُقَدِ وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ  مَلِکِ النَّاسِ  إِلَهِ النَّاسِ مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ  الَّذِی یُوَسْوِسُ فِی صُدُورِ النَّاسِ  مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ

نگین : عقیق سرخ کهنه یمنی آب دار

حکاک : استاد حاج سعید جهانگیر

خط حافظ

رکاب نقره فاخرشبکه جمیل

ابعاد سنگ : 20 در 14

وزن انگشتر : 18 گرم

سایز رکاب : 65

خواص چهار قل
در یک‌ حدیث‌ نبوی‌، مشهور به‌ حدیث‌ ذات‌ القلاقل برای‌ تعویذ براى دفع چشم زخم، سحر، آفات و بلا و برطرف کردن دردها و بیماری‌ها و استعاذه تعویذ گفته شده و در امان‌ ماندن‌ خود و فرزند و مال‌ از آسیب‌، خواندن‌ این‌ چهار سوره‌ توصیه‌ گردیده است.
حضرت صادق (ع) فرموند:
هر كسی که هنگام رفتن به بستر خواب رود سوره «قُلْ یا أَیُّهَا الْكافِرُونَ» و «قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ» را بخواند خداى عزوجل بیزارى (و دورى) از آتش را برایش بنویسد.
از آیةالله بهجت سوال شد کسی که سحر یا همان جادو شده باشد یا دچار چشم زخم شده باشد برای باطل کرد سحر و دفع چشم‌زخم باید چه کاری انجام دهد؟ ایشان در پاسخ فرمودند: قرآن کوچک همیشه همراه خود داشته باشید، معوذتین (سوره‌های مبارکه فلق و ناس) را خوانده و با خود تکرار نمائید. آیه الکرسی را بخوانید و در منزل نصب کنید.
خواص سوره های چهار قل
سوره اخلاص - اولین سوره از چهار قل:
این سوره از توحید پروردگار و یگانگی او سخن می گوید و در چهار آیه كوتاه چنان توصیفی از یگانگی خداوند كرده است كه نیازی به اضافه ندارد.
در فضیلت خواندن این سوره آورده اند كه رسول اكرم فرمود: هركه این سوره را تلاوت نماید گویی كه یك سوم قرآن را تلاوت نموده است.
نیز در خبر آمده است كه رسول خدا بر جنازه «سعد بن معاذ» نماز گزارد. در آن هنگام هفتاد هزار ملك، كه جبراییل نیز در میان آنها بود بر جنازه او نماز گزاردند، رسول اكرم از جبراییل از علت حضور ملائك پرسید و او درپاسخ گفت: این میت كسی است كه «قل هوالله» را در حال نشستن، ایستادن، سوارشدن و پیاده روی و رفت و آمد قرائت می نمود.
اگر این سوره را ۱۰۰۰ بار برای كسی كه بی جهت به زندان افتاده بخوانند، او از زندان نجات پیدا می كند.
امام صادق (ع) فرمودند: کسی که به خدا و روز قیامت ایمان دارد، باید پس از نماز واجب خود سوره توحید را بخواند. کسی که این کار را انجام دهد، خداوند خیر دنیا و آخرت را به او عطا نموده و او و پدر و مادر و خواهران و برادرانش را می آمرزد.
امام صادق (ع) فرمودند: کسی که در یک روز، پنج نماز بخواند و سوره توحید را در آن قرائت نکند، به او می گویند: ای بنده خدا تو از نماز گزاران نیستی.
امام صادق (ع) فرمودند: اگر کسی در روز جمعه سوره توحید را نخواند و بمیرد، بر دین ابی لهب مرده است.
امام صادق (ع) فرمودند: کسی که بیمار یا گرفتار شود و در آن هنگام سوره توحید را نخواند و در آن بیماری یا گرفتاری مرگش فرا رسد، جهنمی است.
امیرالمومنین (ع) نقل می نماید که رسول خدا (ص) فرمودند: کسی که به هنگام خواب ۱۰۰ بار سوره توحید را بخواند، خداوند گناهان ۵۰ سال او را می بخشد.
امام صادق(ع) فرمودند: کسی که به بستر خواب رود و ۱۱ بار سوره توحید را بخواند، خداوند او را در خانه اش و در خانه های اطرافش حفظ می نماید.
راوی می گوید از امیر المومنین (ع) شنیدم که فرمودند: کسی که پس از نماز صبح ۱۱ بار «قل هو الله احد...» را بخواند، در آن روز گناهی از او سر نمی زند، گر چه شیطان خوار شود (یعنی شیطان هر چه تلاش کند، نتواند انسان را به گناه بکشاند و بدین ترتیب خوار می شود).
راوی می گوید از امام کاظم (ع) شنیدم که فرمودند: کسی که پیش از ملاقات با ظالمی «قل هو الله احد...» را بخواند، خداوند از روبرو، پشت سر، سمت راست، سمت چپ از او دفاع کرده و مانع رسیدن شری از طرف ظالم به او شده و خیر آن ظالم را نصیب او می نماید.
چهار قل . چهار قل قرآن کریم

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

logo-samandehi